Navigation Menu+

Pani Agnieszka

Opublikowano dnia 06.02.2014

Kto by pomyślał, że dane mi będzie wykonać sesję fotograficzną z okazji minionej chemioterapii. Rzadko się zdarza taka sytuacja, że człowiek, a szczególnie kobieta ma odwagę, a wręcz chęć, aby uwiecznić taki moment swego życia i oprawić w ramkę fotograficzną. Należą się gratulacje za odwagę i pozytywne podejście dla Pani Agnieszki. Wszystkiego najlepszego w drodze do pełni sił zdrowotnych.  

6 komentarzy

 1. Nie potrafię ocenic zdjęć, ale zupełnie przez przypadek poznałem Panią Agnieszkę. Na żywo. W Kielcach. Przed. W trakcie. I po. Na każdym zdjęciu jest taka prawdziwa jak ‘w realu’. 🙂 Zdrowia życzę.

 2. Aga zawsze była osobą inną… wyjątkową… jedyną w swoim rodzaju i właśnie dlatego miała siłę i odwagę aby zdecydować się na taką właśnie sesję zdjęciową…

 3. Agnieszko,
  Pamiętam,jak w dzieciństwie,tryskałaś niezwykłą energią i radością życia.
  Wierzę,że tam,po drugiej stronie,znowu szczęśliwa,potrafisz szczebiotać
  i bawić bliskich,jak wtedy-
  w niezapomnianych czasach niewinności…

 4. Agnieszka, jesteś piękna. Pokazałaś, jak kochać życie i jak odejść na drugą stronę z uśmiechem na twarzy i wiarą w duszy. Jesteś nadal na ziemi- w swoich dzieciach. Brak mi Ciebie.

 5. Jak Ci mam po­wie­dzieć, czym jest śmierć, jeśli jeszcze nie wiem, czym jest życie…
  Agnieszki odejście to niesamowita lekcja życia dla nas wszystkich… nie zmarnujmy jej!

 6. Widać po zdjęciach, że Pani Agnieszka ma duży dystans do siebie. Tym większe gratulacje za odwagę pozowania do zdjęć po chemioterapii. Bardzo udana sesja.

Zapraszam do wypowiedzi

Your email address will not be published. Required fields are marked *